راهنمای دانلود

در آی تونز (در بخش کارتون) شما به دو صورت قادر خواهید بود از مجموعه ها استفاده نمایید.
روش اول پخش آنلاین (Stream) مجموعه کارتون ها برای کودک می باشد.
روش دوم دانلود و دریافت فایل ویدئویی محصولات می باشد.

در روش اول شما می بایست وارد دسته کارتون ها (در منوی بالای سایت به شکل تلویزیون است) شوید و سپس با انتخاب مجموعه مورد نظر وارد صفحه آن محصول شوید. در انتها با کلیک بر روی هر ویدئو صفحه پخش ویدئو برای شما نمایان خواهد شد. در این صفحه با کلیک بر روی Play ویدئوی آموزشی شروع به پخش خواهد کرد. اگر ویدئو به درستی پخش نمی شود سرعت اینترنت و مرورگر خود را بررسی نمایید. مرورگر پیشنهادی برای اجرای درست ویدئو ها Firefox و Safari می باشد. اگر سرعت اینترنت شما جوابگوی پخش مستقیم ویدئو نیست از روش دوم یعنی دانلود استفاده نمایید.

در روش دوم مانند روش قبل وارد صفحه کارتون مورد نظر شده و بر روی علامت Download کلیک کنید. برای دانلود سریعتر و مدیریت فایل های دانلودی می توانید از نرم افزارهای Download Manager استفاده نمایید. اگر از گوشی یا تبلت استفاده می کنید بهتر است به جای ضربه روی علامت دانلود، انگشتتان را روی علامت دانلود نگه داشته و از فهرست باز شده Download Link را بزنید و در رایانه و لپ تاپ بر روی علامت دانلود کلیک راست نموده و Save File As را بزنید.

برای پخش بدون وقفه و کامل کلیپ ها و همچنین تنظیم ساعت مشاهده برای کودکان پیشنهاد سایت آیتونز، دانلود کلیپ ها و پخش در تلویزیون می باشد.

برای دسترسی به برخی از محصولات باید حساب کاربری داشته باشید. در سطح بالاتر بعضی کارتون ها نیاز به خرید اشتراک از سایت دارند. برای خرید اشتراک ابتدا باید ثبت نام کنید تا لینک پرداخت را مشاهده نمایید. (نکته حائز اهمیت هنگام پرداخت مبلغ اشتراک این است که با توجه به سیستم بانکی کشور حتما باید فيـلترشـکن دستگاه شما خاموش باشد تا اختلالی در روند سفارش صورت نگیرد.)

در صورت داشتن سوال و پیشنهاد می توانید از چت باکس پشتیبانی سایت و یا از طریق ادمین کانال تلگرام ارتباط برقرار نمایید.