راهنمای دانلود

در آیتونز شما به سه روش می توانید از مجموعه ها استفاده نمایید.

1. استریم و پخش آنلاین:
برای پخش ویدئو شما باید وارد دسته کارتون ها (در منوی بالای سایت به شکل تلویزیون است) شوید و سپس با انتخاب مجموعه مورد نظر وارد صفحه آن محصول شوید. در انتها با کلیک بر روی هر ویدئو صفحه پخش ویدئو برای شما نمایان خواهد شد. در این صفحه با کلیک بر روی Play ویدئوی آموزشی شروع به پخش خواهد کرد. اگر ویدئو به درستی پخش نمی شود سرعت اینترنت و بروزرسانی مرورگر خود را بررسی نمایید. مرورگر پیشنهادی برای اجرای درست ویدئو ها، نسخه های به روز Chrome, Firefox و Safari می باشند. اگر سرعت اینترنت شما جوابگوی پخش مستقیم ویدئو نیست از روش دوم یعنی دانلود استفاده نمایید.

2. دانلود فایل تک قسمتی
برای دانلود قسمت ها وارد صفحه کارتون مورد نظر شده و بر روی علامت Download کنار هر ویدئو کلیک کنید. برای دانلود سریعتر و مدیریت فایل های دانلودی می توانید از نرم افزارهای Download Manager استفاده نمایید. اگر از گوشی یا تبلت استفاده می کنید بهتر است به جای ضربه روی علامت دانلود، انگشتتان را روی علامت دانلود نگه داشته و از فهرست باز شده Download Link (در گوشی های فارسی: بارگیری پیوند) را بزنید و در رایانه و لپ تاپ بر روی علامت دانلود کلیک راست نموده و Save Link As را بزنید. اگر مرورگر کروم خطای Can't Download Securely رو نمایش می دهد از دکمه دانلود امن در صفحه ویدئو استفاده کنید.)

3. دانلود فایل فشرده
در صفحه ی هر مجموعه یک بخش فایل فشرده وجود دارد که معمولا برای مجموعه هایی که کلیپ ها و قسمت های زیر 10 دقیقه دارند فایل فشرده وجود دارد و مابقی فاقد فایل فشرده می باشند. برای دانلود فایل فشرده باید اشتراک سایت را خریداری کرده باشید. (اگر در هنگام دانلود فایل فشرده روی دانلود می زنید و اتفاقی نمی افتد، باید انگشتتان را روی دکمه دانلود نگه داشته و از منوی باز شده Download Link رو بزنید، اگر مرورگر کروم خطای Can't Download Securely رو نمایش داد گزینه Keep رو بزنید، این آموزش با نسخه انگلیسی است، اگر از زبان فارسی مرورگر استفاده می کنید باید گزینه «بارگزاری پیوند» را زده و در مورد خطا گزینه «ادامه» رو بزنید.)

برای پخش بدون وقفه و کامل کلیپ ها و همچنین تنظیم ساعت مشاهده برای کودکان پیشنهاد سایت آیتونز، دانلود کلیپ ها و کپی کردن روی USB و سپس پخش در تلویزیون می باشد.

برای دسترسی به برخی از محصولات باید حساب کاربری داشته باشید و در سطح بالاتر بعضی کارتون ها نیاز به خرید اشتراک از سایت نیز دارند. برای خرید اشتراک ابتدا باید ثبت نام کنید تا قیمت ها و لینک پرداخت را مشاهده نمایید. (نکته حائز اهمیت هنگام پرداخت مبلغ اشتراک این است که با توجه به سیستم بانکی کشور حتما باید فيـلترشـکن دستگاه شما خاموش باشد تا اختلالی در روند سفارش صورت نگیرد.)

در صورت داشتن سوال و پیشنهاد می توانید از چت باکس پشتیبانی سایت و یا از طریق ادمین کانال تلگرام ارتباط برقرار نمایید.