راهنمای دانلود

در آی تونز (در بخش کارتون) شما به دو صورت قادر خواهید بود از مجموعه ها استفاده نمایید.
روش اول پخش آنلاین (Stream) مجموعه کارتون ها برای کودک می باشد.
روش دوم دانلود و دریافت فایل ویدئویی محصولات می باشد.

در روش اول شما می بایست وارد دسته کارتون ها (در منوی بالای سایت به شکل تلویزیون است) شوید و سپس با انتخاب مجموعه مورد نظر وارد صفحه آن محصول شوید. در انتها با کلیک بر روی هر ویدئو صفحه پخش ویدئو برای شما نمایان خواهد شد. در این صفحه با کلیک بر روی Play ویدئوی آموزشی شروع به پخش خواهد کرد. اگر ویدئو به درستی پخش نمی شود سرعت اینترنت و مرورگر خود را بررسی نمایید. مرورگر پیشنهادی برای اجرای درست ویدئو ها گوگل کروم می باشد. اگر سرعت اینترنت شما جوابگوی پخش مستقیم ویدئو نیست از روش دوم یعنی دانلود استفاده نمایید.

در روش دوم مانند روش قبل وارد صفحه کارتون مورد نظر شده و بر روی علامت Download کلیک کنید. برای دانلود سریعتر و مدیریت فایل های دانلودی می توانید از نرم افزارهای Download Manager استفاده نمایید. بهتر است به جای کلیک، روی لینک ها کلیک راست کنید و گزینه Save Link As یا Download Link را بزنید.

برای پخش بدون وقفه و کامل کلیپ ها و همچنین تنظیم ساعت مشاهده برای کودکان پیشنهاد سایت آیتونز، دانلود کلیپ ها و پخش در تلویزیون می باشد.

برای دسترسی به برخی از محصولات باید حساب کاربری داشته باشید. در سطح بالاتر بعضی نیاز به خرید اشتراک از سایت دارند. (نکته حائز اهمیت هنگام پرداخت مبلغ اشتراک این است که با توجه به سیستم بانکی کشور حتما باید فيـلترشـکن دستگاه شما خاموش باشد تا اختلالی در روند سفارش صورت نگیرد.)

در صورت داشتن سوال و پیشنهاد می توانید از چت باکس پشتیبانی سایت و یا از طریق ادمین کانال تلگرام ارتباط برقرار نمایید.