شیمر و شاین - فصل دوم

3+ | 2016 | Nickelodeon
Shimmer and Shine - Season 2
شیمر و شاین - فصل دوم
زبان: انگلیسی | زیرنویس: ندارد | کارگردان: جی بیکر
Shimmer And Shine S02E01 Welcome to Zahramay Falls
22:44
Shimmer And Shine S02E01 Welcome to Zahramay Falls
Shimmer and Shine S02E02 All Bottled Up
11:23
Shimmer and Shine S02E02 All Bottled Up
Shimmer and Shine S02E03 Zoom Zahramay
11:13
Shimmer and Shine S02E03 Zoom Zahramay

در فصل دوم از مجموعه ی «شیمر و شاین» شخصیت‌ها به آبشار Zahramay منتقل می‌شوند، سرزمینی جادویی که شیمر و شاین در آن زندگی می‌کنند. لیا وجود دو دوستش شیمر و شاین (موجوداتی شبیه غول چراغ جادو) را برای زک فاش می‌کند، که به او یک دوست (یک جن) به نام کاز داده می‌شود. شیمر و شاین به برآوردن آرزوهای لیا در آبشار زهرامی ادامه می دهند و با حاکم سرزمین، پرنسس سمیرا، دوست می شوند.

با شروع این فصل، بقیه سریال اکنون از انیمیشن CGI استفاده می کند و قسمت ها به جز مواردی، یازده دقیقه ای شده اند، در این فصل شخصیت‌های جدیدی مانند پرنسس سمیرا، حاکم آبشار زهرامی و طاووس خانگی‌اش رویا، کاز (جن جدید زک) و حیوان خانگی‌اش زیفلون زین، مربی پرنسس سمیرا، امپراطور کالیانا و روباه خانگی جادویی لیا، پریسا معرفی می‌شوند. این فصل همچنین اولین اشرار سریال، زتا جادوگر و اژدهای خانگی اش نازبو را معرفی می کند.
نقش شیمر و شاین به عنوان جن های لیا نیز برای زک آشکار می شود. لیا و زک همچنین توانایی بازدید از آبشار زهرامی و ماجراجویی با جن های خود را به دست می آورند. این فصل همچنین جواهرات جن را معرفی می کند که جواهرات جادویی با قدرت های مختلف هستند. همچنین مشخص شده است که آرزوهای لیا و زک نتیجه جادوی آرزوها هستند، نوع قدرتمندی از جادو که جن ها برای برآوردن آرزوها از آن استفاده می کنند. در حالی که سحر و جادو آرزوها قدرتمند است، نشان داده شده است که دارای محدودیت های مختلفی است که باعث شکست یا عدم کارکرد صحیح آن می شود...

این محصول فایل فشرده ندارد!
مجموعه هایی که تکمیل نشده اند و یا مدت زمان هر قسمت بیش از 10 دقیقه است، فایل فشرده ندارند و باید به صورت تک قسمتی دانلود شوند.

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!