بلویی - فصل سوم

3+ | 2021 | Ludo Studio
Bluey - Season 3
بلویی - فصل سوم
زبان: انگلیسی | زیرنویس: ندارد | کارگردان: جو برام

معرفی شخصیت های اصلی:

بلویی: یک توله سگ 6 ساله بلوهیلر است که عاشق بازی است. او دختر بزرگ خانواده است و والدین و معلم او زمان زیادی را برای تمرین به او می‌دهند، به این معنی که او در اختراع بازی‌ها بسیار خوب است، به همه کمک می‌کند تا نقش‌هایشان را انتخاب کنند و در مورد قوانین تصمیم بگیرند. بازی‌های مورد علاقه او بازی‌هایی هستند که در آن تعداد زیادی از بچه‌ها و بزرگ‌ترها (مخصوصاً پدرش) حضور دارند و او عمدتاً دوست دارد وانمود کند که یک بزرگسال است و خودش کارهای بزرگ‌سالی را انجام می‌دهد.

بینگو: خواهر کوچک تر بلویی است. او 4 ساله است و مانند مادرش یک نژاد ردهیلر است. او هم دوست دارد بازی کند، اما او کمی ساکت تر از بلویی است، او در بازی ها بیشتر دوست دارد مشتری باشد تا صاحب فروشگاه. با این حال، گاهی اوقات، وقتی بلوی از او می خواهد که به جای بیمار، پزشک شود، واقعاً از این کار لذت می برد. وقتی او بازی نمی کند، می توانید او را در حیاط پیدا کنید که با حشرات کوچک صحبت می کند یا در دنیای زیبای خودش گم شده است.

بندیت: او یک پدر باستان شناس است (او عاشق کندن استخوان است). او به عنوان پدری فداکار و در عین حال خسته، تمام تلاشش را می کند تا از انرژی باقیمانده پس از بدخوابی، کارهای خود و کارهای خانه برای اختراع و بازی با دو دخترش استفاده کند. او هنوز هم سعی می کند در میان هرج و مرج فرزندان به زندگی خود ادامه دهد، اما اغلب برای رقابت بین این دو وظیفه تلاش می کند!

چیلی: بعد از بچه دار شدن، مامان اخیراً به کارش در امنیت فرودگاه بازگشته و با بزرگ کردن دو دختر کوچکش این کار را انجام می دهد. مامان معمولاً در مورد شیطنت‌های بچه‌ها با یک کلمه محبت‌آمیز بویژه برای بچه‌ای که بیش از حد عصبانی می‌شود، اظهار نظر می‌کند، اما او به همان اندازه هم در خانه خود را به بازی مشغول می‌کند و همیشه می‌تواند جنبه خنده‌دار موضوع را ببیند.

این محصول فایل فشرده ندارد!
مجموعه هایی که تکمیل نشده اند و یا مدت زمان هر قسمت بیش از 10 دقیقه است، فایل فشرده ندارند و باید به صورت تک قسمتی دانلود شوند.

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!