کریسمس لونا در دور دنیا

4+ | 2018 | PBS Kids
Luna's Christmas Around the World
کریسمس لونا در دور دنیا
زبان: انگلیسی | زیرنویس: ندارد | کارگردان: دیو براون

بزن بریم لونا (به انگلیسی: Let's Go Luna) یک مجموعه تلویزیونی و آموزشی کودکان است که توسط جو موری برای PBS Kids ساخته شده است. موری قبلاً در مجموعه انیمیشن Rocko's Modern Life در شبکه نیکلودئون و مجموعه انیمیشن Camp Lazlo در کارتون نتورک کار کرده است. این انیمیشن توسط گروه رسانه ای Nine Story تولید شده است. جودی گریر صدای لونا (ماه) را اجرا می کند. در هر قسمت، یکی از شخصیت‌ها در حال گفتن یک داستان عامیانه، آهنگ یا شعر از یک کشور است و داستان های این مجموعه در کشورهای مختلف اتفاق می افتد.

بر خلاف Rocko's Modern Life و Camp Lazlo که هر دو کمدی هستند، Let's Go Luna اولین مجموعه آموزشی و اولین مجموعه با محوریت پیش دبستانی ایجاد شده توسط جو موری است که می توانید هم اکنون از آیتونز دریافت نمایید.

داستان در جهانی پر از حیوانات انسان نما می گذرد و بر روی سه بچه تمرکز می کند:
- لئو، یک وومبت (موجودی شبیه کوآلا) از سیدنی استرالیا
- اندی، یک قورباغه از ایالات متحده
- کارمن، یک پروانه از مکزیکو سیتی
که با والدین خود به سراسر جهان سفر می کنند. در طول داستان، لونا (ماه)، با قد حدود 1.5 متر با دست، پا و صورت و کلاه حصیری و چکمه های قرمز به تصویر کشیده شده که گاهی اوقات به زمین می آید تا در مورد زبان های محلی، موسیقی، غذا و آداب و رسوم آن کشور یا شهر به آنها آموزش دهد. معمولا هر دو قسمت یازده دقیقه ای، در یک کشور اتفاق می‌افتد که گروه در آن توقف می‌کنند، با دوستانی در سراسر جهان آشنا می‌شوند و با دوستانشان ملاقات می‌کنند. برای ساخت این مجموعه با تیمی از مردم شناسان فرهنگی، به طور دقیق تحقیق شده است تا اطمینان حاصل شود که شهرها و مناطق به طور واقعی و محترمانه به تصویر کشیده شده اند...

این محصول فایل فشرده ندارد!
مجموعه هایی که تکمیل نشده اند و یا مدت زمان هر قسمت بیش از 10 دقیقه است، فایل فشرده ندارند و باید به صورت تک قسمتی دانلود شوند.

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!