ماهی های بادکنکی - فصل اول
2+ | 2011 | WildBrain Entertainment

Bubble Guppies - Season 1
زبان: انگلیسی | زیرنویس: ندارد | کارگردان: جانی بلت
Bubble Guppies S01E01 Call...
Bubble Guppies S01E02 The...
Bubble Guppies S01E03...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E04 Build...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E05 Ducks...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E06...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E07 The...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E08 Who's...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E09 We...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E10...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E11 The...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E12 Gup...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E13 The...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E14 Boy...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E15 Have...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E16 Super...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E17 Happy...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E18 Can...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E19...
ویژه اعضاء
Bubble Guppies S01E20...

ماهی های بادکنکی (به انگلیسی: Bubble Guppies) یک مجموعه تلویزیونی کودکانه کانادایی-آمریکایی است که برای شبکه نیکلودئون تولید و توسط جانی بلت و رابرت اسکال ساخته شده است. این مجموعه ترکیبی از سبک های کمدی،آموزشی سرگرمی و موزیکال است و حول ماجراهای زیر آب گروهی از کودکان پیش دبستانی مرپرسون به نام های مولی ، گیل ، گوبی ، دیما ، اوونا ، نونی و زولی می چرخد. اولین بار در 24 ژانویه 2011 این برنامه در Nickelodeon به نمایش درآمد. این مجموعه با استفاده از نرم افزار Autodesk Maya 3D تولید شده است.

همه قسمت ها از یک قالب مشابه پیروی می کنند. هر قسمت با آرم نمایش در یک اتاق شروع می شود و در حال پر شدن از آب است. سپس ماهی کوچک با گفتن عنوان نمایش به مخاطب دیوار چهارم را می شکند. سپس کار با مقدمه ای از مولی آغاز می شود و می گوید: "سلام ، من مولی هستم و وقت آن فرا رسیده است که فقط توسط گیل جلوی یک اقدام مربوط به موضوع اپیزود را بگیرد. سپس، جمله «وقت ماهی های بادکنکی شده» گفته می شود و آهنگ اصلی پخش می شود. بعد از آهنگ ، ماهی کوچولو نام قسمت را می گوید.

هنگامی که یک یا چند شخصیت در راه مدرسه هستند ممکن است یک رویداد رخ دهد. به عنوان مثال ، آوی در «Call a Clambulance» دم خود را می شکند. وقتی اوونا در راه مدرسه است. یک بچه از تجربه قبلی به آقای گروپر می گوید. او پیشنهاد می کند ، "بیایید در مورد آن فکر کنیم" ، و شخصیت ها در مورد موضوع بحث می کنند. آهنگی دنبال می شود که تم اصلی و متمرکز داستان است. معمولاً مولی یا گیل این آهنگ را می خوانند اما قسمت هایی وجود دارد که به جای آن دیما یا آقای گروپر آن را می خوانند. هم اکنون شاهد این سریال از سایت آی تونز هستید، فصل های بعدی بزودی اضافه می شوند...

این محصول فایل فشرده ندارد!
مجموعه هایی که تکمیل نشده اند و یا حجم بالاتری برای فشرده سازی دارند فایل فشرده ندارند و باید به صورت تک قسمتی دانلود شوند.

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!