فیلم سینمایی سگ های نگهبان نیرومند

4+ | 2023 | Nickelodeon | Spin Master
Paw Patrol The Mighty Movie
فیلم سینمایی سگ های نگهبان نیرومند
زبان: انگلیسی | زیرنویس: انگلیسی | کارگردان: کال برانکر
زیرنویس انگلیسی Paw Patrol The Mighty Movie
ویژه اعضاء
زیرنویس انگلیسی Paw Patrol The Mighty Movie

خلاصه داستان:
دو سال بعد از نجات شهر ماجراجویی از دست شهردار هامدینگر، سگ های نگهبان به رهبری رایدر به محافظت از شهروندان کمک می‌کنند، اگرچه کوچک‌ترین عضو تیم، اسکای احساس می‌کند مورد قدردانی قرار نگرفته است و امیدوار است بتواند توانایی خود را اثبات کند.
یک روز، ویکتوریا ونس، متخصص شهاب‌سنگ، یک آهن‌ربای الکترومغناطیس غول‌پیکر را از محوطه‌ای که متعلق به هنک و جانت است می‌دزدد و حیاط را به آتش می‌کشد. جانت برای کمک با سگ های نگهبان تماس می گیرد که آن ها در ادامه آتش را خاموش می کنند. بعد از ظهر همان روز، شهروندان شهر ماجراجویی، همراه با گزارشگر خبری سام استرینگر، در خارج از مقر PAW Patrol جمع می شوند و منتظر بارش شهابی هستند. در رصدخانه متروکه، ونس از آهنربای الکتریکی دزدیده شده برای ایجاد آخرین اختراع خود، آهنربای شهاب، استفاده می کند. او از آن برای ربودن یک شهاب سنگی جادویی استفاده می کند، اما نتیجه معکوس می دهد و باعث می شود شهاب مستقیماً به سمت شهر ماجراجویی حرکت کند. رایدر و سگ های نگهبان متوجه این موضوع می‌شوند و بلافاصله قبل از سقوط شهاب‌سنگ به شهروندان هشدار می‌دهند و مقر آنها را در این فرآیند از بین می‌برند. سگ های نگهبان شهاب را به مقر ناو هواپیمابر می برد تا آن را تجزیه کنند. در آن شب، اسکای با درخشش عجیبی که از شهاب ساطع می شود از خواب بیدار می شود. شهاب سنگ باز می شود و هفت کریستال داخل آن را آشکار می کند که یکی از آنها به تگ سگ اسکای متصل می شود و به او قدرت پرواز و قدرت فوق العاده می دهد. به همین ترتیب، بقیه توله‌ها به استثنای لیبرتی که توسط رایدر مأمور آموزش گشت‌زنان می‌شود، قدرت‌های جدیدی به دست می‌آورند، در حالی که سایر اعضای سگ های نگهبان در حال نجات شهر ماجراجویی از حوادث ناگوار هستند...

این مجموعه فایل فشرده ندارد!
مجموعه هایی که تکمیل نشده اند و یا مدت زمان هر قسمت بیش از 10 دقیقه است، فایل فشرده ندارند و باید به صورت گروهی با دانلودمنیجر و یا تکی دانلود شوند.

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!