خرگوش های آفتابی - فصل اول

2+ | 2015 | Digital Light Studio
Sunny Bunnies - Season 1
خرگوش های آفتابی - فصل اول
زبان: صامت | زیرنویس: ندارد | کارگردان: آندره لیدنیو، آندره تولکاچو
Sunny Bunnies S01E05 Bunnies on the Moon
03:23
Sunny Bunnies S01E05 Bunnies on the Moon
Sunny Bunnies S01E13 Let's Go for a Ride
03:51
Sunny Bunnies S01E13 Let's Go for a Ride
Sunny Bunnies S01E15 Knight Tournament
03:40
Sunny Bunnies S01E15 Knight Tournament
Sunny Bunnies S01E17 How to Play Tennis
03:22
Sunny Bunnies S01E17 How to Play Tennis
Sunny Bunnies S01E21 Higher than Anyone
03:45
Sunny Bunnies S01E21 Higher than Anyone

خرگوش های آفتابی (به انگلیسی Sunny Bunnies) یک سریال تلویزیونی کامپیوتری برای کودکان است که محصول مشترک کشورهای بلاروس، روسیه و کانادا و در استودیو دیجیتال لایت ساخته شده است. این مجموعه برای اولین بار در ششم دسامبر 2015 در کانال دیزنی روسیه پخش شد. مجموعه کارتون های سانی بانیز شامل چهار فصل کامل است که هرکدام 26 قسمت دارند و فصل پنجم تازه شروع به ساخت گردیده است.

خرگوش های آفتابی در بیش از 160 کشور جهان پخش می شود و شما می توانید این انیمیشن جذاب را از طریق سایت آی تونز هم اکنون دریافت نمایید.

خلاصه داستان:
خرگوش های آفتابی موجودات خارق العاده ای هستند که روی خورشید زندگی می کنند. آن ها می توانند با کمک پرتوهای خورشید از طریق یک درب مخفی به زمین پرواز کنند. آن ها قبل از ترک کردن آب و هوای گرم محل زندگی خود ، کت های گرم و رنگی ساخته شده از خز آفتابی را برای گرم نگه داشتن خود می پوشند. خرگوش ها می تواند در همه جا یعنی جایی که نور وجود دارد ظاهر شوند ، و اگر در تاریکی بیفتند، هر چیزی از مهتاب تا نور ستارگان تا حتی یک چراغ شمع کافی است تا آن ها را زنده کند.

خرگوش های خورشیدی پر از شادی هستند و هر مسئله کسل کننده ای که برای آن ها اتفاق می افتد، به یک بازی هیجان انگیز تبدیل می شود و هر مکانی که آن ها در آن باشند به یک زمین بازی تبدیل می شود. هر کجا که ظاهر می شوند مانند پارک، استادیوم یا سیرک، خرگوش ها کاری پیدا می کنند که بلافاصله باعث سرگرمی آن ها شود. خرگوش ها به یکدیگر می خندند و با هم شوخی می کنند ، اما همیشه آماده هستند که با یکدیگر همکاری کنند. آن ها اغلب در موقعیت های مسخره و خنده دار قرار می گیرند ، اما همیشه راه حل سخت ترین مشکلات را پیدا می کنند. همه این ها به لطف روحیه تیمی خرگوش ها اتفاق می افتد. وقتی بازی تمام شد، آنها به خانه می آیند، یعنی به خورشید. این موجودات بی قرار نمی توانند برای مدت طولانی یک جا بمانند و خیلی زود دوباره سفر خود را آغاز می کنند، به مکان های جدیدی رفته و ماجراهای جدید را به بازی های سرگرم کننده شروع می کنند...

فایل فشرده 26 قسمت فصل اول
حجم فایل: 956.12 MB
زمان کل کلیپ ها: 01:32:52
دانلود (ویژه مشترکین)

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!