کلاس کودک - آموزش اعداد و شکل ها

1+ | 2008 | BabyFirst
Baby Class - Numbers and Shapes
کلاس کودک - آموزش اعداد و شکل ها
زبان: انگلیسی | زیرنویس: ندارد
Baby Class: Numbers 1, 2, 3
31:06
ویژه اعضاء
Baby Class: Numbers 1, 2, 3
Baby Class: Numbers 4, 5
32:08
ویژه اعضاء
Baby Class: Numbers 4, 5
Baby Class: Basic Shapes 1
32:46
ویژه اعضاء
Baby Class: Basic Shapes 1
Baby Class: Basic Shapes 2
30:34
ویژه اعضاء
Baby Class: Basic Shapes 2

به کلاس کودک بپیوندید و بلوک های اساسی ساختمان آموزش مانند اعداد، رنگ ها، حیوانات، موسیقی و موارد دیگر را به کودک خود معرفی کنید. البته این بخش مختص آموزش اعداد و شکل ها است. به عنوان یک منبع اطلاعاتی مطمئن، موثر و قابل اعتماد برای والدین در مورد موضوعات مربوط به مراحل اولیه فرزندپروری این مجموعه بسیار مناسب است.
در این مجموعه کودک یاد می گیرد که اعداد 1 تا 5 را از طریق اشعار انگلیسی شمارش کند. همچنین یاد می گیرد که اشکال هندسی و غیرهندسی چگونه هستند...

این مجموعه توسط شرکت BabyFirst تولید شده است و برنده ی جوایز متعدد از جمله iParenting Media شده است. حال بهتر است اندکی با این شرکت آشنا شویم:

اعتقادات BabyFirst:
نوزادان کلید آینده ما هستند.
برای والدین هیچ چیزی معنادارتر از ارتباط آنها با کودکشان نیست.
محتوای با کیفیت، ایمن و مثبت در برنامه ریزی برای کودکان خردسال ضروری است.
رسانه های الکترونیکی وقتی تحت نظارت و متناسب با سن باشند می توانند ارتباط بین والدین و نوزادشان را غنی کنند و فرصت های جدیدی برای کاوش و بازی با هم به آنها بدهند. این مجموعه آمده تا به همه نوزادان شروع مثبت، معنی دار و دوستانه ای در زندگی بدهد.

تیم BabyFirst برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد و جذاب برای کودک در اولین مراحل زندگی فعالیت می کند و والدین را به بهترین شکل برای کودکان خود در هر زمان و مکانی که می خواهند، از نظر محتوا تأمین می کند. تا والدین بتوانند هنگام آشنایی کودک خود با رسانه های دیجیتال، حداکثر کنترل روی نوع محتوا و میزان مواجهه را داشته باشند. شما می توانید این بخش و بخش های دیگر این مجموعه را از آیتونز دانلود کنید.

اولویت قرار دادن کودک، یعنی فراهم آوردن فرصت های جدید برای نوزادان و کودکان نوپا هنگام کشف دنیای خود. ما BabyFirst هستیم زیرا کودک شما حرف اول را می زند.

این محصول فایل فشرده ندارد!
مجموعه هایی که تکمیل نشده اند و یا مدت زمان هر قسمت بیش از 10 دقیقه است، فایل فشرده ندارند و باید به صورت تک قسمتی دانلود شوند.

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!