سگ های نگهبان - بخش اول

3+ | 2014 | Guru Studio, Spin Master
Paw Patrol - Volume 1
سگ های نگهبان - بخش اول
زبان: انگلیسی | زیرنویس: ندارد | کارگردان: Jamie Whitney
Paw Patrol 03 Pups Save the Sea Turtles
12:11
Paw Patrol 03 Pups Save the Sea Turtles
Paw Patrol 04 Pup and the Very Big Baby
12:10
Paw Patrol 04 Pup and the Very Big Baby
Paw Patrol 05 Pups and the Kitty-tastrophe
12:15
Paw Patrol 05 Pups and the Kitty-tastrophe
Paw Patrol 12 Pups and the Snow Monster
12:11
Paw Patrol 12 Pups and the Snow Monster
Paw Patrol 23 Pups and the Ghost Pirate
23:10
Paw Patrol 23 Pups and the Ghost Pirate

سگ های نگهبان (به انگلیسی Paw Patrol) نام سریال تلویزیونی ساخت کشور کانادا است که توسط Keith Chapman ساخته شده است. این سریال کارتونی محصول کمپانی اسپین مستر Spin Master Entertainment است که توسط Guru Studio در سال 2014 ساخته شده است و در شبکه های TVOKids و Nickelodeon به نمایش در آمده است.

خلاصه داستان:
برنامهٔ تلویزیونی سگ های نگهبان، روی پسر نوجوانی به نام رایدر متمرکز است که گروهی از سگ های امداد و نجات (که خود را Paw Patrol می نامند) را هدایت می کند. آنها در ماموریت ها برای محافظت از جامعه ساحلی Adventure Bay همکاری می کنند. هر سگ بر اساس حرفه های خدمات اضطراری، مانند یک آتش نشان، یک افسر پلیس و یک خلبان هواپیما، مهارت خاصی دارد. همه آنها در لانه های خود اقامت دارند که برای انجام مأموریت خود به وسایل نقلیه سفارشی تبدیل می شوند. آنها همچنین مجهز به کوله پشتی موسوم به "بسته توله سگ" هستند که حاوی ابزاری است که به شغل توله سگ ها مربوط می شود... این کارتون علاوه بر جذابیت های بصری و تکنیک ساخت، با مکالمه روان انگلیسی به کودک دلبندتان در جهت یادگیری زبان انگلیسی و پرورش کودک دوزبانه کمک شایانی خواهد کرد که هم اکنون می توانید قسمت های این سریال پرطرفدار را از آیتونز دانلود کنید.

جزییات و مسیر داستان:
هر قسمت از PAW Patrol از الگوی مشابهی پیروی می کند و دارای موضوعات همسان است. قسمت ها به طور معمول با صحنه ای آغاز می شود که سگ ها را در زندگی روزمره ی خود نشان می دهد و اغلب با اسباب بازی های خود بازی می کنند یا در زمین بازی محلی مشغول فعالیت هستند. رایدر، پسر ده ساله ای، با دریافت تماس برای کمک یا با دیدن پیجر خود به او هشدار می دهند که مشکلی پیش آمده است، بیشترین تماس گیرنده وی یک زیست شناس دریایی مستعد حادثه به نام Cap'n Turbot است که اطلاعات زیادی در مورد حیات وحش Adventure Bay دارد. رایدر همیشه از طریق تگ های الکترونیکی حیوانات خانگی چشمک زن خود به سگ ها هشدار می دهد. اعضای تیم خود را به پایگاه رسانده و وارد آسانسور آن می شوند. مارشال به طور معمول آخرین بار می آید و باعث یک اتفاق ناخوشایند طنزآمیز می شود که سگ های دیگر را هنگام بالا رفتن آسانسور می خنداند. وقتی به طبقه آخر می رسند، خودشان را در یک ردیف مرتب می کنند. بعد از اینکه رایدر به توله سگ ها می گوید که چه اتفاقی افتاده است، چیس اعلام می کند تیم آماده عمل است. او چندین نفر از اعضای تیم را انتخاب می کند، به طور معمول دو پاسخ دهنده اول، برای کمک به حل هر مشکلی که پیش آمده است روانه می شوند. آنها با سرسره به سمت وسایل نقلیه خود هدایت و سوار می شوند و حرکت کرده و ماموریت خود را به پایان می رسانند. وقتی کار آنها تمام شد، رایدر عبارت خود را می گوید: "هر وقت به مشکلی رسیدید، فقط برای کمک فریاد بزنید!" ، و از سگ های نگهبان تشکر می کند.

شخصیت های اصلی:
- رایدر پسری 10 ساله و سرپرست سگهای نگهبان است. برای اولین بار صداپیشگی او توسط اوون میسون انجام گرفت.
- مارشال یک دالماتیایی دست و پا چلفتی اما با کفایت است که به عنوان یک آتش نشان و سگ پیراپزشک خدمت می کند. صداپیشگی این شخصیت را گاگ مونرو انجام داده است.
- رابل یک بولداگ است که به عنوان یک سگ ساختمانی عمل می کند. صداپیشگی این شخصیت را دیوان کوهن انجام داده است.
- چیس یک ژرمن شپرد است که به عنوان پلیس و سگ جاسوسی فعالیت می کند. صداگذاری این شخصیت توسط تریستان ساموئل انجام شده است.
- راکی یک مخلوط سفید و خاکستری است که به عنوان یک سگ بازیافت و کارمند بازی می کند. صداي او توسط استوارت رالستون اجرا شده است.
- زوما یک لابرادور شکلاتی است که به عنوان یک توله نجات آبزی خدمت می کند. صداپیشگی او توسط الکس تورن انجام شده است.
- اسکای یک کاکاپو است که به عنوان هوانورد خدمت می کند. برای اولین بار صداپیشگی این شخصیت توسط کالان هالی انجام می شود.

این محصول فایل فشرده ندارد!
مجموعه هایی که تکمیل نشده اند و یا مدت زمان هر قسمت بیش از 10 دقیقه است، فایل فشرده ندارند و باید به صورت تک قسمتی دانلود شوند.

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!