برو برو کوری کارسون - فصل دوم

3+ | 2020 | Netflix
Go Go Cory Carson - Season 2
برو برو کوری کارسون - فصل دوم
زبان: انگلیسی | زیرنویس: ندارد
Go Go Cory Carson S02E02 Happy Anniversary
07:54
Go Go Cory Carson S02E02 Happy Anniversary
Go Go Cory Carson S02E03 Mikes Carcade
07:58
Go Go Cory Carson S02E03 Mikes Carcade
Go Go Cory Carson S02E05 Cory's New Bedroom
07:58
Go Go Cory Carson S02E05 Cory's New Bedroom
Go Go Cory Carson S02E06 Grandpa's Treasure
08:22
Go Go Cory Carson S02E06 Grandpa's Treasure
Go Go Cory Carson S02E07 Ice Cream Truck
07:44
Go Go Cory Carson S02E07 Ice Cream Truck

این سریال کارتونی بر اساس اسباب بازی های کمپانی VTech با نام Go Go ساخته شده است که ماجرای زندگی ماشینی به نام کوری کارسون (تلفظ می شود: کُری کارسِن) را روایت می کند. این انیمیشن سریالی برای گروه پیش دبستانی تهیه شده و می تواند به تقویت زبان انگلیسی نیز کمک کند. کوری کارسون ترکیبی باورنکردنی از انرژی، اشتیاق و دلهره در موقعیت های مختلف، یک الگوی عالی برای بچه ها است، که همیشه آماده یادگیری مسائل جدید است، این انیمیشن شامل مشاغل و مسائل مهمی است که به کودکان روابط اجتماعی را آموزش می دهد...

فصل دوم این مجموعه شامل 7 قسمت می باشد، که هم اکنون می توانید از آیتونز دانلود کنید.

نقد و بررسی:
کوری یک ماشین نارنجی کوچک با راه راه مسابقه ای شسته و رفته است. مادرش یک کوپه آبی است ، پاپا یک سدان با روکش چوب و خواهر کوچکش یک ماشین سبز رنگ و عجیب است. آنها در تپه های بامپرتون با تنوع متنوعی از وسایل نقلیه سخنگو زندگی می کنند که جامعه ای منعکس کننده از جامعه انسان هاست، از سیستم آموزش و پرورش تا اضطراب هایی که احساس می کنیم، تشکیل داده اند. کوری برای مدرسه از درب خانه خارج می شود، و پاپا، خیلی زیاد جملات همیشگی اش را می گوید که بچه ها سریع بزرگ می شوند و زمان خیلی زود می گذرد ، و پسرش قبل از اینکه بداند به بزرگراه می رود و پس از آن بدن او به سمت حیاط خلوت و روح او به خلا ابدی می رود. روز زیبایی است!

کوری خیلی هیجان دارد، مامان می گوید قبل از اینکه خواستی سرعتت را بالا ببری، باید سرعت خود را کم کنی. کوری می خواهد یک گروه کامل از دوستان جدید پیدا کند و در حال تمرین خوش آمدگویی مخصوص خود است: "من کوری کارسون هستم و رنگ مورد علاقه من آبی است!" هنگامی که به مدرسه می رسد، هنگام ملاقات با معلم مدرسه اتوبوس خود خانم موتورز و همکلاسی های جدیدش احساس خجالت و اضطراب می کند. او با خود فکر می کند این وسایل نقلیه باید با اتانول کار کنند؟ چرا آنها نمی توانند از برق استفاده کنند و سازگار با محیط زیست باشند؟ به هر حال ، کوری بر عصبی بودن خود غلبه می کند و دوستان و همه چیز را عالی می کند، درست مثل زندگی واقعی!

فایل فشرده 7 کلیپ فصل دوم
حجم فایل: 263.17 MB
دانلود (ویژه مشترکین)

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!