پپاپگ - فصل اول

2+ | 2004 | Entertainment One
Peppa Pig Season 1
پپاپگ - فصل اول
زبان: انگلیسی | زیرنویس: ندارد | کارگردان: اسلی بیکر دیویس
Peppa Pig 17 Frogs And Worms And Butterflies
04:55
Peppa Pig 17 Frogs And Worms And Butterflies

پپاپیگ یک مجموعه کارتونی تلویزیونی برای سنین خردسالان و ساخت کشور بریتانیا است که در شرکت Entertainment One ساخته شده است که برای اولین بار در 31 می 2004 پخش شد. هر قسمت تقریباً پنج دقیقه است. این نمایش حول داستان های شخصیت پپا، یک خوک دوست داشتنی و خانواده و دوستانش می چرخد. هر یک از دوستان او گونه متفاوتی از حیوانات هستند. دوستان پپا هم سن او و دوستان برادر کوچکتر پپا هم سن جورج هستند. در قسمت های مختلف فعالیت های روزمره مانند حضور در گروه بازی، رفتن به شنا، دیدار با پدربزرگ و مادربزرگ، پسر عموهایشان، رفتن به زمین بازی یا دوچرخه سواری و مواردی دیگر وجود دارد.

این مجموعه داستان یک خانواده خوک را روایت می کند. شخصیت های اصلی این انیمیشن، ددی پگ، مامی پگ، پپا و جورج هستند. این شخصیت ها لباس می پوشند، در خانه زندگی می کنند و اتومبیل می رانند، اما هنوز برخی از خصوصیات حیواناتی را که در آنها مستقر هستند از خود نشان می دهند. پپا و خانواده اش در طی روزمرگی خود مکالماتی دارند که در آن انگلیسی صحبت می کنند، مانند انسان ها در حال صحبت کردن هستند، حیوانات دیگر وقتی صحبت می کنند صدای مربوطه خود را نیز نشان می دهند.

این مجموعه یک راوی دارد (به نام جان اسپاركس) که همزمان بیننده را در فهم بهتر داستان یاری می کند. این مجموعه مناسب کودکان دو سال به بالا است. زیرا از این سن کودکان بیشتر درحال کشف پیرامون خود هستند. این کارتون با تکرار روزانه به صورت غیرمستقیم باعث یادگیری زبان انگلیسی می شود.

فایل فشرده فصل اول Peppa Pig
حجم فایل: 739.52 MB
زمان کل کلیپ ها: 04:18:36
دانلود (ویژه مشترکین)

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!