سفرهای مارکوپولوی جوان - فصل اول

5+ | 2013 | Magpie Media
The Travels of the Young Marco Polo - S1
سفرهای مارکوپولوی جوان - فصل اول
زبان: انگلیسی | زیرنویس: ندارد
Marco Polo S01E01 The Chinese Princess
25:00
Marco Polo S01E01 The Chinese Princess
Marco Polo S01E04 Knights of the Green Clover
25:00
Marco Polo S01E04 Knights of the Green Clover

در زمان های قدیم که تصور می‌شد زمین مسطح است و چیزهای زیادی برای کشف وجود داشت، مارکوپولوی جوان برای یافتن پدر گم‌شده‌اش که در حین کاوش در جاده چین ناپدید شده بود، به راه می‌افتد. با همراهی دوست قوی و خوش اخلاق خود لوئیجی، "شاهزاده خانم چینی" شی لا وون، و خفاش اهلی آنها فوفو...
مارکو بی پروا آماده است تا با کنجکاوی بزرگ و عطش سوزان خود برای دانش، جهان را درگیر خود کند... و هدیه او برای رهایی از دردسرها، راهنمای دفتر خاطرات پدر مارکو، ماجراجویی وحشیانه آنها را به سرزمین های دور و زمان های عرفانی می برد.
در طول مسیر، آن ها در مورد افراد و فرهنگ های مختلف یاد می گیرند، دوستان جدیدی پیدا می کنند، و با هم برای غلبه بر موانع و دشمنان به طور یکسان کار می کنند. سفرهای مارکوپولو جوان یک سریال حماسی درباره دوستی، کار تیمی و کشف است که سرشار از هیجان و طنز است.
از قسمت 9 تا 12 این مجموعه مارکوپولو و دوستانش به ایران سفر می کنند، این مجموعه علاوه بر آموزش غیرمستقیم زبان انگلیسی حس سفرهای تاریخی و ماجراجویی را در کودکان تقویت می کند...

این مجموعه فایل فشرده ندارد!
مجموعه هایی که تکمیل نشده اند و یا مدت زمان هر قسمت بیش از 10 دقیقه است، فایل فشرده ندارند و باید به صورت گروهی با دانلودمنیجر و یا تکی دانلود شوند.

دوستان خود را دعوت کنید

در صورت ورود به حساب کاربری
هر دعوت به اعتبار کاربری شما می افزاید!